SOBIENIE GOLF ACADEMY

Trenerzy Akademii Golfa

AKADEMIA GOLFA

O PGA Polska

PGA Polska, czyli Stowarzyszenie Instruktorów Golfa, jest organizacją skupiającą profesjonalnych instruktorów golfa oraz zawodników turniejowych. Misją organizacji jest popularyzacja golfa, wdrażanie najwyższych standardów w edukacji, podnoszenie poziomu rywalizacji sportowej oraz reprezentowanie wartości etycznych, wynikających z tradycji i historii golfa.

Dlaczego PGA Polska?

1. WYSZKOLENI
Instruktorzy PGA Polska przeszli wymagający 3-letni program szkoleniowy po to, aby być najlepszymi w swoim fachu. Mają najważniejsze informacje i umiejętności, jak uczyć gry w golfa. Nie są to absolwenci kursów eksternistycznych lecz długofalowego, zatwierdzonego przez PGAs of Europe, programu z zakresu metodyki, historii, wiedzy technicznej, dydaktyki, zajęć praktycznych, wiedzy o sprzęcie i wielu innych zagadnień. Jako jedyni w Polsce mogą poszczycić się tak szeroką wiedzą o tym, jak uczyć i czego uczyć. Nikt inny w Polsce nie ma tak szerokiego zakresu wiedzy!

2. PROFESJONALNI
Trenerów PGA Polska cechuje profesjonalizm w każdym calu. Ich praca polega na uczeniu. Są do tego przygotowani i robią to przez całe życie. Co roku doszkalają się na dodatkowych kursach, wielu z nich jest absolwentami prestiżowych szkół golfowych, biorą udział w nowych programach treningowych. Trenerzy PGA Polska pozyskują informacje o nowoczesnych technologiach. Są zaopatrzeni w specjalistyczne urządzenia dydaktyczne, mają dostęp do wiedzy i środków, dzięki którym potrafią dostosować się do indywidualnych predyspozycji swoich uczniów.

3. Z PASJĄ
Pro to ludzie z pasją. Golf jest dla nich nie tylko hobby, lecz sposobem na życie. Nie każdy może pochwalić się tym, że kocha swoją pracę. Oni mogą. Pracują na polach golfowych, aby szkolić nowych adeptów golfa, prowadzić akademie, organizować turnieje, angażować się w nowe programy również społeczne i charytatywne. Wielu z nich może pochwalić się wychowankami, którzy odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Pamiętajmy, że żaden junior nie odniósłby tylu sukcesów, gdyby nie wsparcie jego trenera. Pro wyznacza każdemu uczniowi plan treningu i dba o to, aby uczeń realizował te cele. Angażuje się tym samym w jego ścieżkę kariery. Na tym polega jego praca.

Dlatego właśnie trenerzy Sobienie Golf Academy, to wyłącznie członkowie PGA Polska.

Poznaj naszych Trenerów

Mateusz Kniaginin
Head Professional

Więcej

Grzegorz Zieliński
PGA Professional

Więcej

Michał Wacławek
PGA Professional

Więcej

Współpraca